Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania pod klucz Kępno - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem Kępno

Kępno,wielkopolskie

695 000 zł60 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio/bezczynszowy apartament 60m2/ogródek 80m2/standard premium/klimatyzacja/pompa ciepła informacja dla biur nieruchomosci: sprzedaż bezpośrednia. Nie współpracuje z biurami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł51,78 m² 8 497,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w centrum Kępna o pow. 51,78m 2 - gotowe do zamieszkania! Mieszkanie o powierzchni 51,78m znajduje się na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu mieszkanie na os. Grafitowym Kępno-Krążkowy. Powierzchnia 70m2. Położone na 1 piętrze w budynku z windą. Składa się z trzech pokoi, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł74 m² 7 229,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 74m2 na osiedlu Kopa w Kępnie. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego wnętrza bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

338 520 zł37,20 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam Państwu mieszkanie na osiedlu brackim w Kępnie. Doskonała lokalizacja - centrum Kępna - ul. Bractwa Kurkowego 6. Ostatni 3 etap budowy. Mieszkanie nr 1. Powierzchnia: 37,20m2. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł56,20 m² 7 081,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,2 m , położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Wiosny Ludów w Kępnie. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 995 zł56,50 m² 8 406,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Wyjątkowa Inwestycja w Kępnie - umiejscowiona w świetnie zlokalizowanym terenie składająca się docelowo w 4 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

378 672 zł38,64 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 38,64 m w centrum Kępna - parter, bezczynszowe, gotowe do zamieszkania! kwadrat prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,64.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł120 m² 5 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowa Wyjątkowa Inwestycja w Kępnie - umiejscowiona w świetnie zlokalizowanym terenie składająca się docelowo z 4 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

513 540 zł63,40 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam Państwu mieszkanie na osiedlu brackim w Kępnie. Doskonała lokalizacja - centrum Kępna - ul. Bractwa Kurkowego 6. Ostatni 3 etap budowy; kameralny budynek; łącznie 26 lokali. Mieszkanie nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 750 zł42,50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kwadrat prezentuje nową, atrakcyjną inwestycję mieszkaniową realizowaną w Kępnie przy ul. Piłsudskiego. To nowoczesne, energooszczędne lokale zaprojektowane z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł29,92 m² 8 856,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w Kępnie - w cenie miejsce postojowe! kwadrat prezentuje nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Piłsudskiego w Kępnie. To doskonałe połączenie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

420 000 zł51,13 m² 8 214,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Kępna. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 51,13 m2 posiada funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł58,44 m² 9 565 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe do wprowadzenia | 58,44 m | balkon | miejsce postojowe | kępnona sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 58,44 m , położone na 1 piętrze (druga kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 000 zł56,31 m² 7 387,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Kępnie - ul. Bohaterów Września | energooszczędne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem kwadrat prezentuje nową, atrakcyjną inwestycję mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł49,42 m² 7 992,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kępno,wielkopolskie

375 000 zł51 m² 7 287 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Kępno, ul. Spółdzielcza. Dostępne od zaraz bardzo ładne mieszkanie o powierzchni ponad 51m2 położone jest na parterze jednopiętrowego bloku. Składa się z kuchni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Marcinkowskiego

Przedmieście,Kępno

296 480 zł37 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu tego urzekającego mieszkania nr 11 o powierzchni 37,06 m2 , położonego w sercu centrum Kępna. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowa

Kępno,wielkopolskie

494 000 zł51 m² 9 686,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie z dwoma balkonami - ul. Jaśminowa, chojęcin (kępno) kwadrat prezentuje na sprzedaż komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kępno

Kopa,Kępno

249 000 zł35 m² 7 053,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - Os. Kopa kwadrat prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,30m , położone na Os. Kopa. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Przedmieście,Kępno

339 000 zł43 m² 7 957,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wow! Nie zwlekaj! Nowa niższa cena. Lokal znajduje się na 1 piętrze ( 2 kondygnacja) w budynku wielorodzinnym- czyli nisko :) Nieruchomość o powierzchni 42,60 mk. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

315 000 zł42 m² 7 577,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania 33, 42 i 46 m2 - Namysłów kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Namysłowie przy ul. 1 maja , w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

264 000 zł33 m² 8 034,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kępno

Przedmieście,Kępno

306 240 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania w centrum kępna! kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy Alejach Marcinkowskiego , w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Przedmieście,Kępno

595 000 zł62 m² 9 565,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentowane 3-pokojowe mieszkanie znajduję się niedaleko ulicy Poznańskiej w Kępnie w nowym budownictwie. Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe i komórka lokatorska (wspólna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Przedmieście,Kępno

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w centrum Kępna- dobra inwestycja Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Młyńskiej w Kępnie. Lokal o powierzchni użytkowej 45 m 2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Grzybów,Kępno

399 000 zł51 m² 7 880,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Kępna o pow. 50,63m 2 - gotowe do zamieszkania! Mieszkanie o powierzchni 50,63m znajduje się na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kępno

Kępno,wielkopolskie

429 000 zł65 m² 6 630,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Kępno! Na sprzedaż oferujemy jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,70 m , zlokalizowane w samym centrum Kępna. To idealna propozycja dla rodzin lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Przedmieście,Kępno

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kępno

475 000 zł45 m² 10 492,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne wnętrze, które Cię zachwyci Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1 piętrze w spokojnej okolicy. Wnętrze zostało zaprojektowane przez projektantkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kępno,wielkopolskie

425 000 zł51 m² 8 259 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w Kępnie przy ul. Spółdzielczej. Mieszkanie o powierzchni ponad 51m2 położone jest na parterze jednopiętrowego bloku. Składa się z kuchni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Marcinkowskiego

Przedmieście,Kępno

391 080 zł41 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie w centrum Kępna. Ta propozycja będzie idealna dla osób poszukujących komfortu w dogodnej lokalizacji. Idealnie sprawdzi się dla pary lub do dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kępno

Przedmieście,Kępno

429 900 zł48 m² 8 956,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowe, nowocześnie urządzone i wygodne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal położony jest na 1 piętrze bloku, w którym znajduje się winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Przedmieście,Kępno

600 000 zł62 m² 9 646,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kępno

Kępno,wielkopolskie

286 848 zł35 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023