Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kępno - Oferty sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem Kępno

Kępno,wielkopolskie

695 000 zł60 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio/bezczynszowy apartament 60m2/ogródek 80m2/standard premium/klimatyzacja/pompa ciepła informacja dla biur nieruchomosci: sprzedaż bezpośrednia. Nie współpracuje z biurami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł51,78 m² 8 497,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w centrum Kępna o pow. 51,78m 2 - gotowe do zamieszkania! Mieszkanie o powierzchni 51,78m znajduje się na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 000 zł56,31 m² 7 387,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle bohaterów zarezerwuj bezpłatnie na 3 dni! Szczegółowa prezentacja wraz z filmami oraz systemem rezerwacji jest na stronie osiedla w kepnie kropka pl. Zobacz co jeszcze jest dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu mieszkanie na os. Grafitowym Kępno-Krążkowy. Powierzchnia 70m2. Położone na 1 piętrze w budynku z windą. Składa się z trzech pokoi, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł47,86 m² 7 939,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kępna usytuowane na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym o powierzchni 47,86 m2. Nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

438 750 zł67,50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania o pow. 67,50 m 2 - hanulin kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal położony jest na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 995 zł56,50 m² 8 406,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Wyjątkowa Inwestycja w Kępnie - umiejscowiona w świetnie zlokalizowanym terenie składająca się docelowo w 4 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 800 zł54 m² 7 662,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 54m2 Kępno Osiedle Lawendowe! kwadrat prezentuje na sprzedaż mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy ul. Przemysłowej. Osiedle Lawendowe to dwa budynki wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

513 540 zł63,40 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam Państwu mieszkanie na osiedlu brackim w Kępnie. Doskonała lokalizacja - centrum Kępna - ul. Bractwa Kurkowego 6. Ostatni 3 etap budowy; kameralny budynek; łącznie 26 lokali. Mieszkanie nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 500 zł55,26 m² 7 500,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania - Kępno! Osiedle Lawendowe kwadrat prezentuje na sprzedaż mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy ul. Przemysłowej. Osiedle Lawendowe to dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł72,80 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kępna usytuowane na parterze zadbanej , wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie jest bezczynszowe, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł72 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Nowoczesne mieszkania 72 m pod Kępnem - przestrzeń, komfort i spokój blisko miasta! Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł58,44 m² 9 565 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe do wprowadzenia | 58,44 m | balkon | miejsce postojowe | kępnona sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 58,44 m , położone na 1 piętrze (druga kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 000 zł56,31 m² 7 387,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Kępnie - ul. Bohaterów Września | energooszczędne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem kwadrat prezentuje nową, atrakcyjną inwestycję mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 750 zł67 m² 6 548,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Nowoczesne mieszkania o pow. 67,5m z wyjściem na taras - przestrzeń, komfort i spokój blisko miasta! Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł49,42 m² 7 992,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

456 000 zł57 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie usytuowane w Kępnie na trzecim piętrze w bloku, rok budowy 2003, układ mieszkania wschód-zachód, w pełni rozkładowe, trzy pokoje z kuchnią, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

389 620 zł61 m² 6 337,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga- promocja do końca roku - 10 000,00zł (od cent regularnej) kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

360 866 zł52 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowe, wygodne mieszkanie położone w Hanulinie (zosin). Lokal położony jest na parterze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita 51,70 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Przedmieście,Kępno

595 000 zł62 m² 9 565,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentowane 3-pokojowe mieszkanie znajduję się niedaleko ulicy Poznańskiej w Kępnie w nowym budownictwie. Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe i komórka lokatorska (wspólna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

399 620 zł61 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal położony jest na I piętrze domu w zabudowie szeregowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Grzybów,Kępno

399 000 zł51 m² 7 880,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Kępna o pow. 50,63m 2 - gotowe do zamieszkania! Mieszkanie o powierzchni 50,63m znajduje się na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

373 800 zł54 m² 6 958,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal położony jest na parterze domu w zabudowie szeregowej. Powierzchnia całkowita 53,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

396 500 zł61 m² 6 449,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Marcinkowskiego

Przedmieście,Kępno

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane w centrum Kępna przy Alejach Marcinkowskiego. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Przedmieście,Kępno

435 000 zł53 m² 8 241,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie w centrum Kępna. Prezentowany lokal położony jest na parterze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita 52,78m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Grzybów,Kępno

823 900 zł75 m² 10 985,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przepięknie urządzony apartament 75 m2 na nowoczesnym Osiedlu Willa w Kępnie z przypisanym miejscem parkingowym usytuowanym na 1 piętrze budynku z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

373 800 zł54 m² 6 958,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowe, wygodne mieszkanie położone w Hanulinie (zosin). Lokal położony jest na parterze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita 53,72 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Centrum,Kępno

380 000 zł67 m² 5 669,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w samym centrum Kępna! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w kamienicy znajdującej się w samym centrum Kępna , w Rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Przedmieście,Kępno

435 000 zł53 m² 8 284,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie w centrum Kępna. Prezentowany lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Centrum,Kępno

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Kępnie na ul. Spółdzielczej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Atutem mieszkania jest niewątpliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kępno

Kępno,wielkopolskie

403 000 zł59 m² 6 789,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie położone w Chojęcin Szum ul. Lawendowa. Lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie szeregowej. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Centrum,Kępno

380 000 zł48 m² 7 933,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Kępnie na osiedlu Wiosny Ludów. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Atutem mieszkania jest niewątpliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kępno

Kępno,wielkopolskie

408 000 zł55 m² 7 399,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie położone w Chojęcin Szum ul. Lawendowa. Lokal położony jest na parterze domu w zabudowie szeregowej. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

569 000 zł60 m² 9 515,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie inwestycyjne - dwulokalowe! Przestronne, duże mieszkanie w Mianowicach po generalnym remoncie podzielona na dwa niezależne lokale. Mieszkanie o powierzchni 59,80m 2 posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Marcinkowskiego

Przedmieście,Kępno

335 000 zł47 m² 7 097 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie przy Al. Marcinkowskiego w Kępnie. Mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 składa się z trzech pokoi: z salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

460 000 zł67 m² 6 862,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Przedmieście,Kępno

414 500 zł55 m² 7 500,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Przedmieście,Kępno

600 000 zł62 m² 9 646,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Centrum,Kępno

380 000 zł47 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 znajduje się w Kępnie w blokach na Wiosny Ludów usytuowane jest na 4 piętrze bez windy. W skład mieszkania wchodzi: salon 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Przedmieście,Kępno

430 000 zł53 m² 8 147,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie w centrum Kępna. Prezentowany lokal położony jest na parterze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij