Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Kępno - Oferty wynajmu działek w Wielkopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

12 730 zł2 546 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia jest działka zlokalizowana w dzielnicy Krzyki, osiedle Jagodno. Działka przeznaczona pod aranżację przedszkola, hali sportowej, sauny lub innych form wypoczynku, ale także pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Brzeska

Namysłów(Kępno + 28 km)

2 900 zł4 077 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na wynajem teren o powierzchni 4077m2, położony w Namysłowie w atrakcyjnej lokalizacji przy ruchliwej drodze dk39. Oferujemy Państwu na wynajem, teren pod usługi o powierzchni 4077.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Choszczno

Choszczno(Kępno + 24 km)

3 500 zł1 400 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do plac o pow. 1400,00 m2 położony w Choszcznie gmina Choszczno, na działce o numerze ewidencyjnym 26/30,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 250 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu przy ul. Tęczowej we Wrocławiu ( na dz. 2/4 am 22 obr. Stare Miasto) z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Reptowo

Reptowo(Kępno + 34 km)

5 000 zł4 000 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o pow. 4000 m2 w Reptowie. Czynsz najmu 5 000,00zł/m-c/netto do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł2 115 m² 3,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac utwardzony płytami betonowymi o powierzchni 2115m2. Na placu posadowiona jest hala stalowa o pow. 200m2 ( 20m X 10m ) i 4m wysokości, pokryta plandeką. Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Dworcowa

Złocieniec(Kępno + 46 km)

1 200 zł800 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia grunt o pow. 800 m2 w Złocieńcu. Czynsz najmu 1 200,00zł/m-c/netto do negocjacji. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Dolice(Kępno + 21 km)

4 500 zł3 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu grunt o pow. 3000 m2 w Dolicach przy ul. Dworcowej. Plac pod magazynowanie , składowanie - handel. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Siemianice

Siemianice(Kępno + 5 km)

421 zł1 124 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia dz. Nr 247/6 obręb siemianice o pow. 1124 m2, działka niezabudowana z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na.

Szczegóły ogłoszenia

Rokowania

5 500 zł2 631 m² 2,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję Państwu do wynajęcia lub ewentualnej sprzedaży, absolutnie unikatowy teren inwestycyjny o powierzchni 2631m zlokalizowany Zduńska Wola ul. Getta Żydowskiego 29c, bezpośrednio przy markecie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Rynek

Kępno,wielkopolskie

1 220 zł244 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajmu dzialkę o pow.: 244m z domem o pow. użytkowej : 104m + piwnica (36m ) oraz podwórzem o.pow.157m , które może slużyć najemcy jako parking.Inna opcją moglaby być.