Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Kępno - Oferty sprzedaży domów

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

696 000 zł270 m² 2 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:543 m²

Sprzedam dom w kępnie o pow.użyt.244m2+wiata przed garażem25m2 na działce o pow.543m2.dom jest bud.bliźniaczej połączony tylko ścianą garażu z sąsiadem (innych wspólnych ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Kępno,wielkopolskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie szeregowej (segment narożny) + wolnostojący garaż dwustanowiskowy. Powierzchnia domu: 160 m2. Dom jest podpiwniczony. Na parterze - kuchnia, jadalnia, salon, toaleta. Na piętrze - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam piekny dom na Muratorze. Luksusowo wykonczony, pokryty dachowka, ogrodzony plotem kutym, z ogromnym tarasem i markiza. dom nie jest obciazony. Sprzedaje go, po tragicznej smierci mojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępno

Kępno,wielkopolskie

1 998 000 zł520 m² 3 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Piękna posiadłość w okolicach Kępna województwo wielkopolskie. W skład posiadłości wchodzi dom stylizowany na dworek wiejski o powierzchni ok. 400m2, dwa domki gościnne jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępno

Kępno,wielkopolskie

330 000 zł240 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:640 m²

Do sprzedania dom na wsi 200m od granic Kępna o powierzchni 153m2 + budynek gospodarczy 42m2 + wiata 56m2. Działka 640m2. Dom posiada 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 skrytki, 2 łazienki, piwnica 20m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępno

Kępno,wielkopolskie

218 000 zł210 m² 1 038,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Do sprzedaży dom trzykondygnacyjny w Kępnie o powierzchni ok.210m2/działka 437m2 (użytkowanie wieczyste). Piwnica znajduje się na poziomie zerowym. Do piwnicy przylega budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępno

Kępno,wielkopolskie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży luksusowy dom wolnostojący w Kępnie o powierzchni ok.300m2. Dom posiada dwa oddzielne wejścia, dwa oddzielne piece c.o. oraz oddzielne liczniki co stwarza możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępno

Kępno,wielkopolskie

299 000 zł270 m² 1 107,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom w Kępnie o powierzchni ok. 270m2/działka 500m2, połączony z budynkiem gospodarczym, gdzie na parterze znajduje się garaż i pomieszczenia gospodarcze, na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępno

Kępno,wielkopolskie

780 000 zł334 m² 2 335,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:14 600 m²

Nieruchomość o powierzchni 1,46ha, zabudowana nowym budynkiem mieszkalnym , budynkiem gospodarczym w chwili obecnej zaadoptowany na mieszkalny o powierzchni ok.35m2 oraz budynkiem do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępno

Kępno,wielkopolskie

1 398 000 zł535 m² 2 613,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:968 m²

Dwukondygnacyjny dom-rezydencja o wysokim standardzie, powierzchnia użytkowa 534,5m2 na działce 968m2. Parter pełni funkcję reprezentacyjną, obszerny hall o powierzchni 91m2 wyłożony kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępno

Kępno,wielkopolskie

350 000 zł145 m² 2 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Budynek mieszkalny, podpiwniczony o powierzchni 141,60m2 + budynek gospodarczy o powierzchni 40m2 na działce 1013m2. Budynek znajduje się na spokojnej ulicy domków jednorodzinnych, do centrum to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępno

Kępno,wielkopolskie

430 000 zł247 m² 1 740,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom przystosowany na dwie rodziny.Budynki gospodarcze przystosowane na działalność o łącznej powierzchni 130m2.Od 2005roku wymienione:O.C, grzeniki, okna, rolety zew., szambo, dach. Ogró.