Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Kępno - Oferty sprzedaży domów

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kępno

Kępno,wielkopolskie

445 000 zł150 m² 2 976,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

Domy na osiedlu szmaragdowym to propozycja dla osób, które: - chcą wygodnie i nowocześnie mieszkać - chcą mieszkać blisko Kępna - chcą aby dom dodawał im prestiżu, a otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wyszyńskiego

Kępno,wielkopolskie

532 440 zł145 m² 3 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania domy w zabudowie szeregowej o bardzo wysokim standardzie deweloperskim. Ściany przygotowane do malowania, piec dwufunkcyjny, ogrzewanie podłogowe, oszklenia trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyszyńskiego

Kępno,wielkopolskie

606 309 zł145 m² 4 181,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kępno

Kępno,wielkopolskie

336 000 zł80 m² 4 191,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Dom W cenie mieszkania! Nieruchomość deweloperska, kupujący przy zakupie nie płaci 2% podatku od czynności cywilnoprawnych co ma miejsce przy zakupie nieruchomości z rynku wtórnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kępno

Kępno,wielkopolskie

319 000 zł80 m² 3 979,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Dom W cenie mieszkania! oferta zarezerwowana! Nieruchomość deweloperska, kupujący przy zakupie nie płaci 2% podatku od czynności cywilnoprawnych co ma miejsce przy zakupie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępno

Kępno,wielkopolskie

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedaży luksusowy dom Gustowny, elegancki, przestronny. Budynek zbudowany z najlepszej jakości materiałów. Każdy element wystroju przemyślany i skrupulatnie dopasowany. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kępno

Kępno,wielkopolskie

319 000 zł80 m² 3 979,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kępno

Kępno,wielkopolskie

335 000 zł80 m² 4 179,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

319 000 zł80 m² 3 979,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

335 000 zł80 m² 4 179,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

319 000 zł80 m² 3 979,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kępno

Kępno,zachodniopomorskie

255 000 zł100 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferta bezpośrednia! Możliwość zamiany na mieszkanie w Stargardzie.Oferujemy Państwu pięknie wyremontowany dom w zabudowie bliźniaczej z dużym, ładnie zagospodarowanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kępno

Kępno,wielkopolskie

680 000 zł300 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedam luksusowy dom w Mroczeniu z 2004 roku o pow. 300m2 (woj. Wielkopolskie, 5km od centrum Kępna). Budynek składa się z trzech poziomów mieszkalnych oraz garażu z kanałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabowska

Kępno,wielkopolskie

289 933 zł113 m² 2 567,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 112,91 m2 z własnym podjazdem, garażem oraz ogrodem w tylnej części budynku, zlokalizowane w Kępnie Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kępno

Kępno,wielkopolskie

680 000 zł300 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kępno

Kępno,wielkopolskie

216 000 zł128 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowy dom szkieletowy w zasięgu Twojej ręki. Oferujemy dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym, który wybudujemy na Twojej działce! Powierzchnia użytkowa oferowanego domu to 178,6 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępno

Kępno,wielkopolskie

800 000 zł540 m² 1 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

I budynek- o pow.ogólnej 301,49 m2, powierzchni użytkowy : 194,06 m2.Dom poddany rozbudowie w 2000 roku, w której zmienione wszystkie instalacje i wykonano je wg. najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Grabowska

Kępno,wielkopolskie

289 933 zł113 m² 2 567,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opis segmentu budynku w zabudowie szeregowej: do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 112,91 m2 z własnym podjazdem, garażem oraz ogrodem w tylnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Boczna

Kępno,wielkopolskie

280 000 zł118 m² 2 372,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom bliźniak, położony w spokojnym miejscu., przy bezprzelotowej ulicy (ślepa) blisko centrum. W pobliżu dużo zieleni. Blisko do sklepu samoobsługowego, stacji benzynowej. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Kępno,wielkopolskie

235 000 zł100 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:152 m²

Do sprzedania dom w Kępnie o powierzchni 100m2, mieszczący się na działce 152m2. Lokal składa się z dwóch słonecznych ustawnych pokoi z aneksem kuchennym, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Kępno,wielkopolskie

360 000 zł292 m² 1 231,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Kępno z garażami w bryle budynku. Stan surowy zamknięty powierzchnia użytkowa domu 292,3 m , na działce 3,9 ara , dom budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępno

Kępno,zachodniopomorskie

150 000 zł61 m² 2 459,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 150 m²

Na sprzedaż gospodarstwo znajdujące się w Kępnie powiat Stargardzki jedyne 25km do Stargardu Szczecińskiego i ok 50km do Szczecina. W skład gospodarstwa wchodzi budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Obrońców Pokoju

Kępno,wielkopolskie

1 500 000 zł458 m² 3 272,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 598 m²

Zabytkowa nieruchomość na cele komercyjne w Kępnie położony wśród zieleni z rozległym widokiem na ogród. Budynek posiada cztery niezależne mieszkania. Nieruchomość położona na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

850 000 zł540 m² 1 574,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Atrakcyjna rezydencja składająca się z 2 budynków mieszkalnych wraz z garażami, położonych na działce o pow. 540 m2 zlokalizowanej na spokojnym osiedlu mieszkaniowym w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

155 000 zł100 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom w Siemianicach, 18 km od Kępna ( blisko Łeką Optatowska, słupia ,wieluń, byczyna ) Na terenie posesji znajduje się garaż oraz pomieszczenie gospodarcze, powierzchnia działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępno

Kępno,zachodniopomorskie

150 000 zł61 m² 2 459,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Kępno

Kępno,wielkopolskie

160 000 zł220 m² 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

dom w surowym stanie ,bez okien ,dach pokryty papą przygotowany pod dachówke. położony na bardzo spokojnym osiedlu 'pod lasem' do centrum Kępna 2km

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

195 000 zł218 m² 894,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Umowa przedwstępna- oferta zablokowana! Na sprzedaż dom w niesamowitej lokalizacji Kępna na popularnej Strzelnicy (osiedle Jana Pawła II), w bliskiej odległości od centrum. Lokalizacja to nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Kępno,wielkopolskie

150 000 zł187 m² 802,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Na sprzedaż część kamienicy zlokalizowanej w Kępnie przy ulicy Szkolnej 8 - 30m od Rynku. Przedmiotem sprzedaży jest całe piętro oraz część parteru. Przedmiotem sprzedaży nie jest sklep flos.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kępno

Kępno,wielkopolskie

290 000 zł222 m² 1 307,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na osiedlu Wiosny Ludów. Idealna lokalizacja ze świetnym dojazdem, posadowiona w odległości 1,5 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kępno

Kępno,wielkopolskie

69 000 zł80 m² 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Oferta zablokowana! Prezentujemy Państwu ciekawą ofertę domu jednorodzinnego wraz z zabudowaniami gospodarczymi na bardzo dużej 77a działce (7.770m2) w cichej i spokojnej wiosce Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kępno

Kępno,wielkopolskie

125 000 zł80 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Gorąco polecam ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z gruntem rolnym położonego w malowniczej miejscowości Brzezie (turkowy), gmina Perzów. Odległość od Kępna około 14 km, od Sycowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

415 000 zł140 m² 2 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Ten dom jest po gruntownym remoncie - nie trzeba będzie remontować przez wiele dłuuugich lat! Do sprzedania wygodny przytulny dom-bliźniak na Osiedlu Wiosny Ludów przy spokojnej cichej ulicy. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

355 000 zł202 m² 1 757,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Oferta wstrzymana- umowa przedwstępna dom na medal super lokalizacja, świetny układ pomieszczeń, nowoczesne rozwiązania, bardzo dobra cena! Przeczytaj dokładnie opis, aby poznać wszystkie atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kępno

Kępno,wielkopolskie

780 000 zł382 m² 2 039,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży dwóch budynków zlokalizowanych w samym centrum Kępna - opcja zakup osobno. 1. Budynek mieszkalny z częścią handlową lub dwa mieszkania. 2. Duży dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

245 000 zł160 m² 1 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:785 m²

Na sprzedaż nowy wolnostojący dom na super zlokalizowanym Osiedlu Młodych w Opatowie. Odległości: 9km od Wieruszowa, 15km od Kępna. Budynek jest w stanie surowym zamkniętym do urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

220 000 zł180 m² 1 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Na sprzedaż wygodny parterowy dom na dużej 30 ar owej działce w Siemianicach. Świetna lokalizacja, w sąsiedztwie nowo powstające domy jednorodzinne, do drogi szybkiego ruchu numer 11 około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

80 000 zł760 m² 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do sprzedania dom do remontu z budynkami gospodarczymi połżonymi na dzialce 760mkw mozliwosc powiekszenia dzialki wiecej informacji pod  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kępno

Kępno,wielkopolskie

190 000 zł160 m² 1 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta zablokowana. Umowa przedwstępna. Szczególnie polecamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Miechów Ludwiczyn. Odległość od Perzowa 3km, sycowa 6km oraz Kępna 18km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Kępno,wielkopolskie

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Do sprzedaży nowy dom jednopoziomowy z garażem. Dom jest wykonany z dobrej, jakości materiałów w stanie surowym zamkniętym, wraz z przyłączem wodnym (nowa kanalizacja). Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

597 000 zł320 m² 1 865,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjatkowy dom W ciekawej, ladnej I spokojnej okolicy. Wiecej informacji pod numerem  

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij