Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kępno

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

765 000 zł129,56 m² 5 904,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesne domy bliźniacze na sprzedaż - Osiedle Jasper Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów bliźniaczych na nowo powstającym, kameralnym Osiedlu Jasper. To wyjątkowe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł472 m² 2 521,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Numer oferty w biurze - sdz/kl/b2/2026 Przestronny dom dwurodzinny z dużą działką z 1988 r. Na sprzedaż przestronny, solidny dom z ogromnym potencjałem. Idealny dla dwóch rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

398 000 zł56,20 m² 7 081,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,2 m , położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Wiosny Ludów w Kępnie. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Kępno

Kępno,wielkopolskie

2 950 000 zł10 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 13,36 ha położony w powiecie kępińskim, gminie Kępno, obrębie Krążkowy z bezpośrednim dostępem do zjazdów tranzytowych dróg ekspresowych:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

1 720 000 zł195 m² 8 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację kępno / piękny / spokojna dzielnica / funkcjonalny rozkład Polecam piękny dom wolnostojący usytuowany w spokojnej dzielnicy Kępna. Budowa została.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Kępno

Kępno,wielkopolskie

695 000 zł60 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio/bezczynszowy apartament 60m2/ogródek 80m2/standard premium/klimatyzacja/pompa ciepła informacja dla biur nieruchomosci: sprzedaż bezpośrednia. Nie współpracuje z biurami.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,80 m² 6 181,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kępna usytuowane na parterze zadbanej , wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie jest bezczynszowe, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł3 807 m² 399,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt 38ar około 2km od Rynku w Kępnie pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą Zobacz dodatkowe filmy na naszym kanale na youtube - Centrum Nieruchomości i Kredytów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu 1 piętrowego o pow. 70 m2 i pow. użytkowej 110 m2 całorocznego w stanie deweloperskim na zgłoszenie- realizacja na terenie całej.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł250,90 m² 3 064,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:602 m²

Kamienica z potencjałem w samym centrum Kępna! Kwadrat prezentuje na sprzedaż kamienicę znajdującej się w centrum Kępna przy ul. Poniatowskiego, dwa kroki od samego rynku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

28,43 zł/m²35 m² 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokalu usługowo-handlowy/handlowy o pow. 35,48 m2 usytuowany na poddaszu budynku Dworca pkp w Kępnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 500 zł47,57 m² 7 515,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania - Kępno! Osiedle Lawendowe kwadrat prezentuje na sprzedaż mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy ul. Przemysłowej. Osiedle Lawendowe to dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł114 m² 5 254,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:924 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym jednorodzinny wolnostojący wraz z garażem oraz podwórkiem nowe budownictwo. Zapraszam do zakupu wolnostojącego domu o pow. użytkowej 114,68 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kępno

Kępno,zachodniopomorskie

129 000 zł45 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom tańszy niż kawalerka! Mały dom wolnostojący położony w miejscowości Kępno k. Marianowa. Budynek murowany (cegła + kamień polny) zlokalizowany w centrum wsi. Obiekt odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł235,19 m² 4 124,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Duży dom z potencjałem 2 garaże Kępno Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 235,19 m , położony w spokojnej i atrakcyjnej części Kępna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł143,40 m² 5 990,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Gotowy wolnostojący dom na sprzedaż z garażem dwustanowiskowym 7 km od Kępna Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 143,40 m , usytuowany na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 000 zł56,31 m² 7 387,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle bohaterów zarezerwuj bezpłatnie na 3 dni! Szczegółowa prezentacja wraz z filmami oraz systemem rezerwacji jest na stronie osiedla w kepnie kropka pl. Zobacz co jeszcze jest dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²5 m² 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu pomieszczenie magazynowe o pow. 5,66 m2. Przedmiotowe pomieszczenie usytuowane jest na poddaszu budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł99,80 m² 7 164,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 m²

Dom w centrum Kępna o pow. 99,80m 2 - gotowe do zamieszkania! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 99,80m znajduje się na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł51,78 m² 8 497,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w centrum Kępna o pow. 51,78m 2 - gotowe do zamieszkania! Mieszkanie o powierzchni 51,78m znajduje się na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 451 m² 820,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna o pow. 1451 m 2 - centrum Kępna kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w samym centrum Kępna przy ul. Szpitalnej. Nieruchomości znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

649 000 zł173 m² 3 751,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom gotowy do zamieszkania - hanulin! kwadrat prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cichej okolicy - Hanulin. Nieruchomość położona jest w bocznej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł780 m² 4 987,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Wyjątkowa kamienica inwestycyjna w sercu Kępna 100 m od Rynku Na sprzedaż atrakcyjna kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowana w ścisłym centrum Kępna zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł130 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu parterowego całorocznego o pow. 130 m2 - realizacja na terenie całej Polski na swoim gruncie. Dom 130 m2 Wersja parterowa z dachem skośnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 800 zł45,37 m² 7 599,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kępno

Kępno,wielkopolskie

360 000 zł200 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Do sprzedaży działka o pow. 5200 m2 wraz z trzema budynkami położona w jednej z wiosek gm. Kępno zaledwie 7 km do Kępna. Nieruchomość gruntowa zabudowana składa się: 1. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 500 zł55,26 m² 7 500,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł12 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - inwestycyjna kępno ul. Bohaterów Września Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną (wg Studium uwarunkowań) w miejscowości kępno. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł325,20 m² 5 535,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:401 m²

Nieruchomość idealna pod inwestycję w samym centrum Kępna Chcesz przenieść firmę do większego budynku znajdującego się w świetnej lokalizacji, a może szukasz nowego miejsca na swój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł36,35 m² 8 803,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania na Piłsudskiego! Zapraszamy do obejrzenia nowej inwestycji, która obejmuje budowę mieszkań w dwóch blokach. Powstaje ładne, kameralne osiedle położone przy ul. Marszałka Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

1 562 300 zł15 623 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod działalność przemysłową - Kępno, ul. Przemysłowa kwadrat prezentuje na sprzedaż przestronną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,5623 ha, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą całorocznego domu 1-piętrowego o pow. 35 m2 i pow. użytkowej 56 m2 w stanie surowym deweloperskim na zgłoszenie - realizacja na terenie całej.

Szczegóły ogłoszenia

28,46 zł/m²26 m² 740 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokalu usługowo-handlowy o pow. łącznej 26,55 m2 usytuowany na parterze budynku Dworca pkp w Kępnie.

Szczegóły ogłoszenia

338 520 zł37,20 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam Państwu mieszkanie na osiedlu brackim w Kępnie. Doskonała lokalizacja - centrum Kępna - ul. Bractwa Kurkowego 6. Ostatni 3 etap budowy. Mieszkanie nr 1. Powierzchnia: 37,20m2. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł72 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Nowoczesne mieszkania 72 m pod Kępnem - przestrzeń, komfort i spokój blisko miasta! Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

513 540 zł63,40 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam Państwu mieszkanie na osiedlu brackim w Kępnie. Doskonała lokalizacja - centrum Kępna - ul. Bractwa Kurkowego 6. Ostatni 3 etap budowy; kameralny budynek; łącznie 26 lokali. Mieszkanie nr.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu mieszkanie na os. Grafitowym Kępno-Krążkowy. Powierzchnia 70m2. Położone na 1 piętrze w budynku z windą. Składa się z trzech pokoi, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu nowe mieszkanie położone ul. Przy Torach 4 obok osiedla Murator w Baranowie. Budynek oddany do użytku w 2021r. Powierzchnia mieszkania 50m2. Składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Kępno

Kępno,wielkopolskie

468 000 zł72 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania o pow. 72,00 m 2 - hanulin kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 995 zł56,50 m² 8 406,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Wyjątkowa Inwestycja w Kępnie - umiejscowiona w świetnie zlokalizowanym terenie składająca się docelowo w 4 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł120 m² 5 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026